All Brand Carservice voor al u universeel onderhoud.
Maandag | 09:00 tot 17:00 |
Dinsdag | 09:00 tot 17:00 |
Woensdag | 09:00 tot 17:00 |
Donderdag | 09:00 tot 17:00 |
Vrijdag | 09:00 tot 17:00 |
Zaterdag | 09:00 tot 17:00 |
Zondag | Gesloten |
Wij worden door onze klanten beoordeeld met een 9.5 op basis van 11 beoordelingen in de laatste 12 maanden.
Hieronder vind je de meest recente beoordelingen.
Met mijn Chevrolet had ik een airco probleem. Ik mocht meteen langs komen en ben direct geholpen. Dat is meedenken!
Simply the best.
Vriendelijk, deskundig en altijd een gezellig praatje. Klein dus klantgericht
Al jarenlang is er voor mij maar één automonteur, en dat is Armando van All Brands Carservice. Zeer deskundig, zeer vriendelijk en denkt altijd met de klant mee om tot oplossing te komen.
Helaas lukt het niet op deze site om All Brands Carservice een 10 te geven! Armando is een zeer goede, rustige en kundige monteur. Als (zuinige) Nederlander heb ik zéker niet het gevoel dat ik teveel betaal.
Echt een specialist! De diagnose klopt altijd waardoor er geen onnodige reparaties gedaan worden. Daarnaast worden er eerlijke prijzen gehanteerd. Ik ben zeer tevreden!