Graag willen wij u voorstellen aan ons jong en dynamisch bedrijf Car Service Marcel. Car Service Marcel is opgericht op 1 september 2017 door Marcel Mattijssen. De officiële opening van ons bedrijf heeft plaatsgevonden op 18 september 2017. Ons bedrijf is gespecialiseerd in onder andere; onderhoud, diagnose stellen, APK, airco en elektronica.
Wij kijken de auto nauwkeurig na en bespreken dit altijd eerst met de klant. Dit is om te voorkomen dat u onverwachtse kosten gaat maken/krijgen. Mocht u dan toch gebruik willen maken van onze service, dan proberen wij de onderdelen zo spoedig mogelijk geleverd te krijgen. Wij werken daarom ook nauw samen met onze leveranciers en zorgen ervoor dat uw auto weer helemaal naar behoren functioneer
Maandag | 08:30 tot 17:30 |
Dinsdag | 08:30 tot 17:30 |
Woensdag | 08:30 tot 17:30 |
Donderdag | 08:30 tot 17:30 |
Vrijdag | 08:30 tot 17:30 |
Zaterdag | 09:00 tot 13:00 |
Zondag | Gesloten |
Wij worden door onze klanten beoordeeld met een 9.5 op basis van 35 beoordelingen in de laatste 12 maanden.
Hieronder vind je de meest recente beoordelingen.
Distributieriem vernieuwd met alles wat daarbij verstandig is (waterpomp, keerringen etc.) Vakkundig voor de afgesproken prijs!
Ik had een probleem met de auto en Marcel heeft direct en snel geholpen. Snel in kaart gebracht wat de opties waren en vervolgens goed en deskundig het probleem verholpen. Heel fijn
aangezien dat ik bij GP automobielen in ECHT een auto had gekocht die helemaal niet aan me verwachtingen voldeed op zij zachts gezegt,slechte koppeling, airco kapot,twee keer terug geweest voor een olie lekkage was ik die auto moe,zodoende heb ik bij marcel een andere auto gekocht,die wel aan me eisen voldoet,en waar ik mee kan rijden,daar is een auto tenslotte voor gemaakt,en niet om elke keer terug te moeten naar de garage om met de verkoper in discussie te gaan ,marcel ken ik als een man die achter zijn produckt staat
Veel pech aan de koelig maar voordat hij me kon helpen was ook de electieke dood dit heeft marcel snel en vakkudig gerepareerd Bedankt marcel.
Goede en snelle service top auto!
Hij heeft er alle verstand van. Geeft je keuzes tussen A en B merken en geeft eerlijk advies Aanrader!!